Turkce-Alem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cinlerin Musallat Olması ve İntihar [Mc_StyleT]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Mc_StyleTSitemize Hoş Geldiniz Bol Eğlenceler
Deneme ModeratörDeneme Moderatör
Mc_StyleT
¦ÜYENİN BİLGİLERݦ
Rep Puanı: 1115
Cinlerin Musallat Olması ve İntihar [Mc_StyleT] Vide
MesajKonu: Cinlerin Musallat Olması ve İntihar [Mc_StyleT] Cinlerin Musallat Olması ve İntihar [Mc_StyleT] EmptyPaz Mart 08, 2009 1:59 pm

Çok kararsızdım bunları yazmadan önce. Çıldırmanın eşiğine gelmiş bir insandım. Heran ölüm geçiyordu aklımdan. Tek nedeni ise bana musallat olan o mahluklar, ismini bile ağızıma almak istemediğim o varlıklar. 35 yaşında yanlız yaşayan bir kadınım. Üsküdar Sultantepe'de otuyorum. Doğduğumdan beri bu evdeyim. Hiç evlenmedim. Annem ve babam öleli 4 yıl oluyor. Ama her gün aynı saatte o kapının çalınışı ve ikisinin bana gülerek bakmaları öldüklerini bildiğim halde sizce nasıl bir duygu? Biraz düşünün ama beni yinede anlamanız imkansız. Aslında bu başlangıçtı. Ne olduysa herşey 1 ay önce başladı. Geceleri uyumayan bir insanım, genelde sabah ezanıyla uyurum. Sabah ezanı okunur, namazımı kılar ve yatarım. Fakat bir gece sabah ezanı okunduktan sonra namazımı kılmadan yattım. Kendimi çok kötü hissettim fakat uzun sürmedi. Sabah kalktığımdaysa Ağustos ayında olmamıza rağmen evin içi buz gibiydi. Üşüyordum ve o ilk kelimeyi duydum. Tüylerimi diken diken eden o ilk kelime " BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM" banyodan geliyordu. Sürekli bir ses bunu tekrarlıyordu. Çığlık atmaya başladım, ne olup bittiğini anlamıyordum. Yanımda duran kuranın sayfaları çok hızlı bir şekilde açılmaya başladı ve cin suresinde durdu. O an olayın etkisiyle bayılmışım. Kalktığımda ise kapı çalıyordu koşarak kapıya gittim ve açtım. İki tane çocuk karınlarının aç olduğunu söyleyerek para istediler. İçim burkuldu, hemen içeri para çıkarmaya gittim. Arkamı döndüğümde ise peşimden gelmişlerdi. ''Evime neden giriyorsunuz'' diye bağırdım. Bana kulaklarımı yırtacak kadar kalın çızırtılı bir sesle, "Senin için geldiler, senin için geldiler", ''vetülü kelabun şefria acu" diyerek, bağırmaya başladılar. Camdan çıkıp bağırdım, yardım istedim.İnsanlar evime toplandı, olup biteni anlattım ve aldığım cevap ise bildiğim bir cevaptı... ''Musallat'' olmuşlardı bana. Peki neden? Ne yapmıştım onlara? "Vetülü kelabun şefria acu" bu kelimelerin anlamı neydi? Neden her gün kapım çalınıp başka şekillerde evime geliyorlardı? Neden allahım, neden? Hayatımda hiç günah işlemedim, evlenmedim bile, yardıma muhtaçlara yardım ettim. Ama buraya kadar daha fazla katlanamayacağım onları görmeye. Seslerini duymaya, bu korkuyla yaşamaya. Elveda güzel dünya, beni affet allahım....

Uyarı: Yukarıda yazılanlar bir intihar mektubunun birebir kopyasıdır, sadece noktalama işaretleri ve imla kurallarına göre düzenlenmiştir. Kendini astıktan sonra elinde bu mektupla bulunmuştur. Olayın şahitleri komşular ise evden gelen sesleri duyduklarını dile getirmişlerdir.

Cinlerin Musallat Olması ve İntihar [Mc_StyleT]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası